Salme Reegi auhinna nominendid 2011. aasta loominguliste saavutuste eest:

Miksteatri lavastuse „Telefonilood” trupp (Kaido Rannik, Aita Vaher ja Kristo Toots) – eimillestki loodud rikkalik lavastus hingeliigutaval teemal.

Kaili Viidas Endla teatri lavastuse „Põrrr…!!!” autori, lavastaja ja kunstnikuna originaalse idee ja kogu ruumi hõlmava kujunduse sõlmimise eest põnevaks vaatemänguks, mis pakub meeldejääva reisi päriselule külla, ning lennuka osatäitmise eest lavastuses „Aladdini imelamp”.

Kaspar Jancise ja Aare Toikka koostöö lavastustes „Hea, Paha ja Inetu” (VATteater) ja „Morten lollide laeval” (VAT-teater ja Kuressaare Linnateater) – andekate lahenduste otsingul sündinud vaimukad ja fantaasiarõõmsad lavastused.

Taavi Tõnisson – meisterlik rollikäsitlus Eesti Nuku- ja Noorsooteatri lavastuse „Ajuloputus” peaosas ning hingestatud ajasilda pakkuv lavastajatöö „Cosette’is”.

Ugala teatri „Kardemoni linna röövlite” lavastusmeeskond (Vallo Kirs, Jaanus Laagriküll, Artur Linnus, Rait Õunapuu, Tanel Kadalipp, Marika Palm, Maaja Hallik, Jaan Jaago) – ehe, stiilne, muusikaküllane ja kaasakiskuv trupivaimuga lavastus.

(Sirp, 02.03.2012)

 

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s